Sizi Arayacağız
İsim Soyisim
Telefon No
E-Mail
Aranma Zamanı
Sizi Arayalım
+90 212 219 88 83
,

Müşteri İlişkileri

Siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti ilkelerimizin en başında yer alır. Verdiğimizhizmetin satış odaklı olmaması, satış sonrası hizmetlerinde devam ettiğiinancını taşımamız sebebiyle, öneri ve görüşleriniz bizim için önemlidir.

Öneri,şikayet ve görüşlerinizi info@kadranturizm.comadresine göndermenizi rica ederiz. İleteceğiniz tüm görüşler değerlendirilecekve ilgili bölümler ile paylaşılarak , Müşteri İlişkileri Bölümü tarafından enkısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Teşekkür ederiz

Önerileriniz için

Misafirlerimizin (müşterilerimizin) memnuniyeti ilkelerimizin en başında yer alır. Verdiğimiz hizmetlerin satış odaklı olmaması, satış sonrası hizmetin de devam ettiği inancını taşımamız sebebiyle, öneri ve görüşleriniz bizim için büyük önem taşımaktadır. 

İleteceğiniz tüm görüşler, hizmet kalitemizi besleyeceği inancıyla müşteri ilişkileri bölümümüz tarafından detaylı olarak incelenecek ve ilgili birimlere aktarım sağlanacaktır. Bu amaçla, www.kadranturizm.com veya 0212 219 88 83 numaralı hattan görüş, öneri veya şikâyet bildirmenizi yapabilirsiniz.

 

Bilgilerinizi giriniz

İsim
Soyisim
Mail
Tamam

e-mail gönderme başarılı!

Uyarı

e-mail gönderilemedi!