Sizi Arayacağız
İsim Soyisim
Telefon No
E-Mail
Aranma Zamanı
Sizi Arayalım
+90 212 219 88 83
,

Turizm sektöründe ki deneyimimiz ile en kaliteli satış ve hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak, ilkelerimizin başında yer almaktadır.


Kurumumuz, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), Uluslararası Havayolu Taşımacılığı Birliği (IATA) üyelikleri yanında Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acente Belgesi ve ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir. Operasyon becerimiz ve müşteri memnuniyetine odaklanmamız, turizm sektörünün rotasına ışık tutmaktadır.

Verdiği hizmet kalitesi ve hizmet çeşitliliğiyle büyüyen firmamız, genç profesyonellerin oluşturduğu yenilikçi kadro ile turizm sektöründe kusursuz bir hizmet sunmak üzere yola çıktı. Misafirlerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor olmamız, dünyanın her noktasına en ekonomik ve hızlı ulaşım imkânımız rakipsiz bir hizmet sunmamıza olanak sağlamaktadır. Misafirlerimizin tercih ve alışkanlıkları doğrultusunda sunduğumuz sorunsuz seyahat seçenekleri sizlere unutulmaz anılar yaşatacaktır.

Yurt içi – yurt dışı tatil programları, yurt içi - yurt dışı uçak biletleri, grup ve bireysel seyahat programları, ulaşım-transfer, otel-konaklama seçenekleri, gemi seyahatleri (cruise), mavi yolculuklar ve vize işlemleri ile ilgili seyahat ve tatil konusunda ihtiyaç duyacağınız her konuda yanınızdayız. Sunduğumuz hizmetlerin bir çoğuna 
kadranturizm.com web sitemizden de ulaşabilir; kendi planlamalarınızı kendiniz yapabilirsiniz. Tüm seyahat planlarınızda size en iyi çözümler üretmeyi taahhüt ediyoruz.

Olmak istediğin yer, Yapmak istediğin tatil, Görmek istediğin ülke… 
Rotanız Kadran olsun, Hayatınızın Kadranı yükselsin… 


Misyonumuz
Takım ruhu ile hareket eden dinamik ekibimizle müşterilerimize daima en yüksek standartta hizmet sunmak için çalışmaktır.

Vizyonumuz
Müşteri ve iş ortaklarımızın beklentilerine uygun, yüksek kalitede hizmet üreterek sektörümüzün öncü kuruluşlarından biri olmaktır. 

Hizmetlerimiz
- Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak Biletleri
- Yurt İçi ve Yurt Dışı Otel Rezervasyonları
- Grup Gezileri ve Paket Turlar
- Gemi Turları
- Araç Kiralama ve Transfer
- VİP Hizmetler
- Vize Hizmetleri

Genel Müdürümüzün mesajı

Değerli Misafirlerimiz

Zamanımızda tatil anlayışı lüks kavramından çıkıp artık ihtiyaç halini almıştır. Bu yüzden biz Kadran Turizm olarak ihtiyaç duyduğunuz bu tatilde sizlere en iyisini yine en uygun hali ile sunmanın gururunu yaşıyoruz. Genç, dinamik ve deneyimli ekibimiz ile beraber durmadan sizlere en uygun ürünleri bir araya getirmeye çalışıyoruz. 
Kadran Turizm olarak, tüm seyahat planlarınızda size en iyi çözümler üretmeyi taahhüt ediyoruz. 

Saygılarımızla, 

Şebnem Aslı GÜLTEKİN
Genel Müdür 

Bilgilerinizi giriniz

İsim
Soyisim
Mail
Tamam

e-mail gönderme başarılı!

Uyarı

e-mail gönderilemedi!